Section Image

John Lehmann

Tarantino Real Estate
12 Closed Sales
$4.5M Total Value
$235K - $778K Price Range
$371.9K Average Price
Prior 5 years

About John

Home Types: Manufactured, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,328,000
Average Sale Price
$664,000
Price Range
$550K - $778K

Seller Deals

Total Deals
9
Total Value
$3,687,300
Average Sale Price
$409,700
Price Range
$239K - $778K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$775,000
Average Sale Price
$258,333
Price Range
$235K - $280K

John's Listings and Deals

John Lehmann