Section Image

john lenaghan

Gowan Realty
12 Closed Sales
$1.9M Total Value
$106K - $265K Price Range
$154.5K Average Price
Prior 5 years

About john

Home Types: Commercial, House, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$116,500
Average Sale Price
$116,500

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$75,531
Average Sale Price
$75,531

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$381,500
Average Sale Price
$190,750
Price Range
$117K - $265K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$75,531
Average Sale Price
$75,531

Seller Deals

Total Deals
8
Total Value
$1,187,000
Average Sale Price
$148,375
Price Range
$93K - $265K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$667,031
Average Sale Price
$166,758
Price Range
$76K - $260K

john's Listings and Deals

john lenaghan