Section Image

John McDonald

John McDonald
2 Closed Sales
$312K Total Value
$118.5K - $193K Price Range
$155.8K Average Price
Prior 5 years

About John

Home Types: Condo, House
Years of Experience: 10

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$311,500
Average Sale Price
$155,750
Price Range
$119K - $193K

John's Listings and Deals

Agent Photo

John McDonald