Section Image

JOHN TEZAK

EXP Realty, LLC
18 Closed Sales
$6.7M Total Value
$97K - $1.4M Price Range
$370.9K Average Price
Prior 5 years

About JOHN

Home Types: Lot/Land, Condo, MultiFamily, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$385,000
Average Sale Price
$385,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$620,000
Average Sale Price
$310,000
Price Range
$235K - $385K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$245,000
Average Sale Price
$245,000

Seller Deals

Total Deals
10
Total Value
$4,098,400
Average Sale Price
$409,840
Price Range
$97K - $1.4M

Buyer Deals

Total Deals
8
Total Value
$2,578,600
Average Sale Price
$322,325
Price Range
$148K - $701K

Production Over Time

5 Year View

JOHN's Listings and Deals

JOHN TEZAK