Section Image

Jon Crow

LPT REALTY, LLC
15 Closed Sales
$4.9M Total Value
$205K - $679K Price Range
$325.2K Average Price
Prior 5 years

About Jon

Home Types: Manufactured, House, Lot/Land, Condo
Years of Experience: 2

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,532,703
Average Sale Price
$383,176
Price Range
$215K - $635K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$919,000
Average Sale Price
$459,500
Price Range
$240K - $679K

Seller Deals

Total Deals
9
Total Value
$2,740,703
Average Sale Price
$304,523
Price Range
$213K - $635K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,492,450
Average Sale Price
$373,113
Price Range
$233K - $679K

Seller Deals

Total Deals
9
Total Value
$2,740,703
Average Sale Price
$304,523
Price Range
$213K - $635K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$2,137,450
Average Sale Price
$356,242
Price Range
$205K - $679K

Jon's Listings and Deals

Jon Crow