Section Image

Jon Stewart

3DX Real Estate-Brighton
3 Closed Sales
$1.4M Total Value
$250K - $660K Price Range
$473.3K Average Price
Prior 5 years

About Jon

Home Types: House
Years of Experience: 13

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$250,000
Average Sale Price
$250,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$760,000
Average Sale Price
$380,000
Price Range
$250K - $510K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$660,000
Average Sale Price
$660,000

Jon's Listings and Deals

Agent Photo

Jon Stewart