Section Image

Jon Wyffels

3 Closed Sales
$644K Total Value
$112K - $420K Price Range
$214.7K Average Price
Prior 5 years

About Jon

Home Types: House, Lot/Land

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$224,000
Average Sale Price
$112,000
Price Range
$112K - $112K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$224,000
Average Sale Price
$112,000
Price Range
$112K - $112K

Neighborhoods Jon is Experienced In

Jon's Listings and Deals

Agent Photo

Jon Wyffels