Section Image

Jonathan Gotcher

Cambridge Properties
4 Closed Sales
$2.2M Total Value
$235K - $800K Price Range
$550K Average Price
Prior 5 years

About Jonathan

Home Types: Manufactured, House
Years of Experience: 11

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$690,000
Average Sale Price
$690,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$690,000
Average Sale Price
$690,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,275,000
Average Sale Price
$637,500
Price Range
$475K - $800K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$925,000
Average Sale Price
$462,500
Price Range
$235K - $690K

Jonathan's Listings and Deals

Agent Photo

Jonathan Gotcher