Section Image

Jordan Knutson

RES Realty
4 Closed Sales
$1M Total Value
$75K - $360K Price Range
$262K Average Price
Prior 5 years

About Jordan

Home Types: House
Years of Experience: 5

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$680,000
Average Sale Price
$340,000
Price Range
$320K - $360K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$368,000
Average Sale Price
$184,000
Price Range
$75K - $293K

Jordan's Listings and Deals

Jordan Knutson