Section Image

Jose Flores

Realty Associates
6 Closed Sales
$1.5M Total Value
$185K - $310K Price Range
$248.3K Average Price
Prior 5 years

About Jose

Home Types: Lot/Land, House
Years of Experience: 22

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$960,000
Average Sale Price
$240,000
Price Range
$185K - $275K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$530,000
Average Sale Price
$265,000
Price Range
$220K - $310K

Jose's Listings and Deals

Jose Flores