Section Image

Jose Salazar

Jose Salazar
3 Closed Sales
$1.2M Total Value
$300K - $600K Price Range
$408.3K Average Price
Prior 5 years

About Jose

Home Types: House
Years of Experience: 12

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$625,000
Average Sale Price
$312,500
Price Range
$300K - $325K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$625,000
Average Sale Price
$312,500
Price Range
$300K - $325K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,225,000
Average Sale Price
$408,333
Price Range
$300K - $600K

Jose's Listings and Deals

Jose Salazar