Section Image

Joseph Fuller

LoKation Real Estate
15 Closed Sales
$5.3M Total Value
$265K - $595K Price Range
$354.4K Average Price
Prior 5 years

About Joseph

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,122,000
Average Sale Price
$561,000
Price Range
$527K - $595K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,122,000
Average Sale Price
$561,000
Price Range
$527K - $595K

Seller Deals

Total Deals
7
Total Value
$2,814,800
Average Sale Price
$402,114
Price Range
$245K - $595K

Buyer Deals

Total Deals
8
Total Value
$2,501,249
Average Sale Price
$312,656
Price Range
$225K - $400K

Joseph's Listings and Deals

Agent License: Texas 0736524

Joseph Fuller