Section Image

Joseph Tomazic

EXP Realty
12 Closed Sales
$6.2M Total Value
$417.5K - $765K Price Range
$516.3K Average Price
Prior 5 years

About Joseph

Home Types: House, Condo, Townhouse

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,207,000
Average Sale Price
$603,500
Price Range
$455K - $752K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$492,000
Average Sale Price
$492,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,752,000
Average Sale Price
$584,000
Price Range
$455K - $752K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,221,500
Average Sale Price
$407,167
Price Range
$312K - $492K

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$2,832,000
Average Sale Price
$566,400
Price Range
$340K - $752K

Buyer Deals

Total Deals
7
Total Value
$3,363,000
Average Sale Price
$480,429
Price Range
$312K - $765K

Joseph's Listings and Deals

Agent License: New Jersey 1643618

Joseph Tomazic