Section Image

Josh Maness

National Land Realty, Raleigh, NC
2 Closed Sales
$420K Total Value
$190K - $230K Price Range
$210K Average Price
Prior 5 years

About Josh

Home Types: Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$420,000
Average Sale Price
$210,000
Price Range
$190K - $230K

Neighborhoods Josh is Experienced In

Josh's Listings and Deals

Josh Maness