Section Image

Joshua Bice

XSell Realty
7 Closed Sales
$1.1M Total Value
$2.5K - $415K Price Range
$163K Average Price
Prior 5 years

About Joshua

Home Types: House, Lot/Land, Manufactured
Years of Experience: 7

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$675,000
Average Sale Price
$337,500
Price Range
$260K - $415K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$465,900
Average Sale Price
$93,180
Price Range
$3K - $200K

Joshua's Listings and Deals

Agent Photo

Joshua Bice