Section Image

Judith Sax

Energy Realty
10 Closed Sales
$3.8M Total Value
$200K - $627K Price Range
$384.3K Average Price
Prior 5 years

About Judith

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 11

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$809,000
Average Sale Price
$404,500
Price Range
$310K - $499K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$809,000
Average Sale Price
$404,500
Price Range
$310K - $499K

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,630,000
Average Sale Price
$326,000
Price Range
$200K - $499K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$2,213,000
Average Sale Price
$442,600
Price Range
$286K - $627K

Judith's Listings and Deals

Judith Sax