Section Image

Judy Wiggins

Action Realty
8 Closed Sales
$945K Total Value
$34.9K - $214K Price Range
$118.1K Average Price
Prior 5 years

About Judy

Home Types: Manufactured, House, Lot/Land
Years of Experience: 17

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$386,000
Average Sale Price
$193,000
Price Range
$172K - $214K

Seller Deals

Total Deals
8
Total Value
$944,800
Average Sale Price
$118,100
Price Range
$35K - $214K

Judy's Listings and Deals

Judy Wiggins