Section Image

Julie Zucchini

HomeSmart
2 Closed Sales
$1M Total Value
$459K - $562K Price Range
$510.5K Average Price
Prior 5 years

About Julie

Home Types: House
Years of Experience: 19

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$459,000
Average Sale Price
$459,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$459,000
Average Sale Price
$459,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,021,000
Average Sale Price
$510,500
Price Range
$459K - $562K

Julie's Listings and Deals

Julie Zucchini