Section Image

justin Jackson

Real Broker
5 Closed Sales
$2.3M Total Value
$297K - $740K Price Range
$468K Average Price
Prior 5 years

About justin

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,252,000
Average Sale Price
$626,000
Price Range
$512K - $740K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,088,000
Average Sale Price
$362,667
Price Range
$297K - $475K

justin's Listings and Deals

justin Jackson