Section Image

Karissa Erickson

Keller Williams Partners
8 Closed Sales
$2.5M Total Value
$305K - $430K Price Range
$356.7K Average Price
Prior 5 years

About Karissa

Home Types: House, Townhouse

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$319,900
Average Sale Price
$319,900

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,014,900
Average Sale Price
$338,300
Price Range
$315K - $380K

Buyer Deals

Total Deals
7
Total Value
$2,496,900
Average Sale Price
$356,700
Price Range
$305K - $430K

Karissa's Listings and Deals

Karissa Erickson