Section Image

Kata Cook

Keller Williams Partners
2 Closed Sales
$1.3M Total Value
$485K - $775K Price Range
$630K Average Price
Prior 5 years

About Kata

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,260,000
Average Sale Price
$630,000
Price Range
$485K - $775K

Kata's Listings and Deals

Kata Cook