Section Image

Kathleen Davis

Rockwall
Michael Keegan Realty LLC
8 Closed Sales
$2.2M Total Value
$99K - $519.9K Price Range
$311.8K Average Price
Prior 5 years

About Kathleen

Home Types: Condo, House, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$224,900
Average Sale Price
$224,900

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$744,800
Average Sale Price
$372,400
Price Range
$225K - $520K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$489,000
Average Sale Price
$489,000

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$1,693,500
Average Sale Price
$282,250
Price Range
$99K - $520K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$489,000
Average Sale Price
$489,000

Kathleen's Listings and Deals

Agent License: Texas 0455193

Kathleen Davis