Section Image

Katrina Vessar

Idaho Real Homes, LLC
6 Closed Sales
$949K Total Value
$25K - $425K Price Range
$158.1K Average Price
Prior 5 years

About Katrina

Home Types: Manufactured, Lot/Land, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$198,000
Average Sale Price
$99,000
Price Range
$25K - $173K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$750,500
Average Sale Price
$187,625
Price Range
$96K - $425K

Katrina's Listings and Deals

Katrina Vessar