Section Image

Keith Doe

Exit Results Realty
2 Closed Sales
$805K Total Value
$365K - $440K Price Range
$402.5K Average Price
Prior 5 years

About Keith

Home Types: Townhouse
Years of Experience: 3

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$440,000
Average Sale Price
$440,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$365,000
Average Sale Price
$365,000

Keith's Listings and Deals

Agent Photo

Keith Doe