Section Image

Kelly Bryce

Compass-W
13 Closed Sales
$10.5M Total Value
$550K - $1.2M Price Range
$811.4K Average Price
Prior 5 years

About Kelly

Home Types: House, Lot/Land, Condo
Years of Experience: 14

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$350,000
Average Sale Price
$350,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$630,000
Average Sale Price
$315,000
Price Range
$280K - $350K

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$5,108,000
Average Sale Price
$851,333
Price Range
$550K - $1M

Buyer Deals

Total Deals
7
Total Value
$5,440,000
Average Sale Price
$777,143
Price Range
$280K - $1.2M

Kelly's Listings and Deals

Agent Photo

Kelly Bryce