Section Image

Ken Pearson

Lokation Real Estate LLC
2 Closed Sales
$435K Total Value
$130K - $305K Price Range
$217.5K Average Price
Prior 5 years

About Ken

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$305,000
Average Sale Price
$305,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$130,000
Average Sale Price
$130,000

Ken's Listings and Deals

Agent License: Georgia 450433

Ken Pearson