Section Image

Kenneth Delcour

Real Estate 3000
2 Closed Sales
$460K Total Value
$160K - $300K Price Range
$230K Average Price
Prior 5 years

About Kenneth

Home Types: House
Years of Experience: 28

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$460,000
Average Sale Price
$230,000
Price Range
$160K - $300K

Kenneth's Listings and Deals

Kenneth Delcour