Section Image

Kensy Galeas

EXP Realty LLC
2 Closed Sales
$545K Total Value
$205K - $340K Price Range
$272.5K Average Price
Prior 5 years

About Kensy

Home Types: Condo, Townhouse
Years of Experience: 9

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$205,000
Average Sale Price
$205,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$205,000
Average Sale Price
$205,000

Kensy's Listings and Deals

Agent Photo

Kensy Galeas