Section Image

Kevin Raether

Legacy 2 Realty LLC
6 Closed Sales
$5.1M Total Value
$275K - $2.4M Price Range
$850K Average Price
Prior 5 years

About Kevin

Home Types: Lot/Land, House, MultiFamily

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$3,490,000
Average Sale Price
$872,500
Price Range
$275K - $2.4M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,610,000
Average Sale Price
$805,000
Price Range
$310K - $1.3M

Kevin's Listings and Deals

Kevin Raether