Section Image

Khris Brown

RE/MAX Rising
5 Closed Sales
$925K Total Value
$71.3K - $360K Price Range
$185.1K Average Price
Prior 5 years

About Khris

Home Types: House
Years of Experience: 2

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$385,000
Average Sale Price
$192,500
Price Range
$180K - $205K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$469,000
Average Sale Price
$234,500
Price Range
$109K - $360K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$456,275
Average Sale Price
$152,092
Price Range
$71K - $205K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$469,000
Average Sale Price
$234,500
Price Range
$109K - $360K

Khris' Listings and Deals

Agent License: Illinois 475210291
Agent Photo

Khris Brown