Section Image

Kim Castaneda

Call Realty, Inc.
6 Closed Sales
$2.8M Total Value
$300K - $650K Price Range
$461.7K Average Price
Prior 5 years

About Kim

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,775,000
Average Sale Price
$443,750
Price Range
$300K - $650K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$995,000
Average Sale Price
$497,500
Price Range
$365K - $630K

Kim's Listings and Deals

Kim Castaneda