Realty Resource
2
Closed Sales
$696K
Total Value
$346K - $350K
Price Range
$348K
Average Price
Prior 5 years
About Kim
Home Types:
House
Transaction History
- 5 Year
Neighborhoods Kim is Experienced In
-
1 Sale
-
1 Sale