Section Image

Kimberly Johnson

Lohmiller Real Estate
2 Closed Sales
$644K Total Value
$269K - $375K Price Range
$322K Average Price
Prior 5 years

About Kimberly

Home Types: House, Manufactured

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$269,000
Average Sale Price
$269,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$375,000
Average Sale Price
$375,000

Kimberly's Listings and Deals

Kimberly Johnson