Section Image

Kimberly Kidd

NW Realty
3 Closed Sales
$1M Total Value
$290K - $419.9K Price Range
$336.6K Average Price
Prior 5 years

About Kimberly

Home Types: House
Years of Experience: 12

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$419,900
Average Sale Price
$419,900

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$709,900
Average Sale Price
$354,950
Price Range
$290K - $420K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$300,000
Average Sale Price
$300,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$709,900
Average Sale Price
$354,950
Price Range
$290K - $420K

Kimberly's Listings and Deals

Agent License: Texas 0456430

Kimberly Kidd