Section Image

Kimberly Tucker

Century 21 Epic
3 Closed Sales
$623K Total Value
$14K - $595K Price Range
$207.7K Average Price
Prior 5 years

About Kimberly

Home Types: Lot/Land, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$623,000
Average Sale Price
$207,667
Price Range
$14K - $595K

Kimberly's Listings and Deals

Agent License: California 02109165

Kimberly Tucker