Section Image

Kimlien Dang

KimLien T. Dang
2 Closed Sales
$1.9M Total Value
$920K - $985K Price Range
$952.5K Average Price
Prior 5 years

About Kimlien

Home Types: House
Years of Experience: 22

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,905,000
Average Sale Price
$952,500
Price Range
$920K - $985K

Kimlien's Listings and Deals

Kimlien Dang