Section Image

Kira Slocum

Engel & Volkers Tucson
3 Closed Sales
$724K Total Value
$60K - $344K Price Range
$241.3K Average Price
Prior 5 years

About Kira

Home Types: House, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$380,000
Average Sale Price
$190,000
Price Range
$60K - $320K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$344,000
Average Sale Price
$344,000

Kira's Listings and Deals

Kira Slocum