Section Image

Klara Pecak

KW Greater Seattle
13 Closed Sales
$8.3M Total Value
$474.9K - $1.2M Price Range
$638.5K Average Price
Prior 5 years

About Klara

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 15

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$510,000
Average Sale Price
$255,000
Price Range
$250K - $260K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$595,000
Average Sale Price
$595,000

Seller Deals

Total Deals
9
Total Value
$5,929,900
Average Sale Price
$658,878
Price Range
$250K - $1.2M

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,369,990
Average Sale Price
$592,498
Price Range
$520K - $670K

Klara's Listings and Deals

Klara Pecak