Section Image

Kristine Fruth

Everwise Realty
3 Closed Sales
$1.8M Total Value
$490K - $722K Price Range
$616.3K Average Price
Prior 5 years

About Kristine

Home Types: House
Years of Experience: 8

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,212,000
Average Sale Price
$606,000
Price Range
$490K - $722K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$637,043
Average Sale Price
$637,043

Kristine's Listings and Deals

Kristine Fruth