Section Image

Kurt Stremberg

STREMBERG REALTY
59 Closed Sales
$16.9M Total Value
$45K - $1.2M Price Range
$286.6K Average Price
Prior 5 years

About Kurt

Home Types: House, Lot/Land, Manufactured, Other

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$845,000
Average Sale Price
$422,500
Price Range
$195K - $650K

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,500,000
Average Sale Price
$300,000
Price Range
$125K - $650K

Seller Deals

Total Deals
52
Total Value
$13,672,570
Average Sale Price
$262,934
Price Range
$1K - $1.2M

Buyer Deals

Total Deals
7
Total Value
$3,234,000
Average Sale Price
$462,000
Price Range
$235K - $1.1M

Production Over Time

5 Year View

Kurt's Listings and Deals

Agent Photo

Kurt Stremberg