Section Image

Kyaunna Williams

EXP Realty LLC - C
4 Closed Sales
$870K Total Value
$67K - $365K Price Range
$217.5K Average Price
Prior 5 years

About Kyaunna

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$387,000
Average Sale Price
$193,500
Price Range
$67K - $320K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$483,000
Average Sale Price
$241,500
Price Range
$118K - $365K

Kyaunna's Listings and Deals

Agent License: North Carolina 357224
Agent Photo

Kyaunna Williams