Section Image

Larissa Sprinkle

RockOne Realty, LLC
8 Closed Sales
$1.9M Total Value
$40K - $450K Price Range
$243.1K Average Price
Prior 5 years

About Larissa

Home Types: House, Lot/Land
Years of Experience: 4

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$506,000
Average Sale Price
$253,000
Price Range
$238K - $268K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$815,000
Average Sale Price
$271,667
Price Range
$229K - $310K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$956,000
Average Sale Price
$318,667
Price Range
$238K - $450K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$989,000
Average Sale Price
$197,800
Price Range
$40K - $310K

Larissa's Listings and Deals

Agent License: Texas 784781

Larissa Sprinkle