Section Image

Laura Sides

2 Closed Sales
$470K Total Value
$208K - $262K Price Range
$235K Average Price
Prior 5 years

About Laura

Home Types: Townhouse, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$470,000
Average Sale Price
$235,000
Price Range
$208K - $262K

Laura's Listings and Deals

Agent License: Pennsylvania RB068097

Laura Sides