Section Image

Leah Cory

CENTURY 21 Scheetz
7 Closed Sales
$2.2M Total Value
$100K - $741K Price Range
$318.4K Average Price
Prior 5 years

About Leah

Home Types: House, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$841,000
Average Sale Price
$420,500
Price Range
$100K - $741K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$616,000
Average Sale Price
$308,000
Price Range
$251K - $365K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,041,000
Average Sale Price
$347,000
Price Range
$100K - $741K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,188,000
Average Sale Price
$297,000
Price Range
$251K - $365K

Leah's Listings and Deals

Agent License: Indiana RB23001225
Agent Photo

Leah Cory