Reliant Realty ERA Powered-KY
2
Closed Sales
$285K
Total Value
$35K - $250K
Price Range
$142.5K
Average Price
Prior 5 years
About Lee
Home Types:
House, Lot/Land
Transaction History
- 2 Year
- 5 Year
Neighborhoods Lee is Experienced In
-
2 Sales