Section Image

Lee Mason

2 Closed Sales
$619K Total Value
$224K - $395K Price Range
$309.5K Average Price
Prior 5 years

About Lee

Home Types: Condo

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$395,000
Average Sale Price
$395,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$619,000
Average Sale Price
$309,500
Price Range
$224K - $395K

Neighborhoods Lee is Experienced In

Lee's Listings and Deals

Lee Mason