Section Image

Lee Moore Jr

RE/MAX Fine Properties
12 Closed Sales
$5.9M Total Value
$350K - $950K Price Range
$488.8K Average Price
Prior 5 years

About Lee

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 16

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$215,000
Average Sale Price
$215,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$480,000
Average Sale Price
$240,000
Price Range
$215K - $265K

Seller Deals

Total Deals
9
Total Value
$4,134,080
Average Sale Price
$459,342
Price Range
$215K - $950K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,731,000
Average Sale Price
$577,000
Price Range
$535K - $621K

Lee's Listings and Deals

Agent Photo

Lee Moore Jr