Section Image

Leila Utupo

Real Broker
6 Closed Sales
$3.7M Total Value
$425K - $860K Price Range
$615.5K Average Price
Prior 5 years

About Leila

Home Types: Condo, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$835,000
Average Sale Price
$835,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$655,000
Average Sale Price
$655,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$835,000
Average Sale Price
$835,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,515,000
Average Sale Price
$757,500
Price Range
$655K - $860K

Leila's Listings and Deals

Agent License: California 02199318

Leila Utupo