Section Image

Leon Bichachi

Bichachi Realty, PLLC
5 Closed Sales
$2.3M Total Value
$295K - $700K Price Range
$464K Average Price
Prior 5 years

About Leon

Home Types: Townhouse, House
Years of Experience: 9

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$575,000
Average Sale Price
$575,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$575,000
Average Sale Price
$575,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,395,000
Average Sale Price
$465,000
Price Range
$295K - $700K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$925,000
Average Sale Price
$462,500
Price Range
$350K - $575K

Leon's Listings and Deals

Agent Photo

Leon Bichachi