Section Image

Les McCrary

Skywater Realty
7 Closed Sales
$3.9M Total Value
$280K - $1.9M Price Range
$551.9K Average Price
Prior 5 years

About Les

Home Types: Lot/Land, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,860,000
Average Sale Price
$1,860,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,359,000
Average Sale Price
$1,179,500
Price Range
$499K - $1.9M

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$855,000
Average Sale Price
$285,000
Price Range
$280K - $295K

Neighborhoods Les is Experienced In

Les' Listings and Deals

Les McCrary